Nieruchomości

Podpowiem na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalizacji a także samego mieszkania. Co należy sprawdzić zanim podpisze się umowę przedwstępną. Pomagam w oszacowaniu wartości przy współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

Kredyt jest środkiem do celu jakim jest nabycie nieruchomości. Zanim otrzyma się kredyt hipoteczny należy najpierw znaleźć i wybrać dla siebie nieruchomość. Jednak zanim się rozpoczęcie poszukiwanie nieruchomości warto sprawdzić jaka jest zdolność kredytowa.

Zapraszam na bezpłatne spotkanie osoby, które planują zakup nieruchomości. Bezpłatnie wyliczę zdolność, pokaże ile będą wynosić rata a także powiem jak się przygotować do zakupu.

Moją rolą jako eksperta kredytowego dawniej doradcy finansowego jest pomóc w otrzymaniu najlepszego kredytu i przeprowadzenie całego procesu.

Jeśli masz już wybraną nieruchomości to zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy na zakup mieszkania, domu lub działki pod budowę domu umów się do mnie na bezpłatne spotkanie.

Znam bardzo dobrze rynek nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim przez ostatnie 11 lat mojej pracy w kredytach hipotecznych miałem okazje przeprocesować kilkaset transakcji. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu zyskasz czas i zaoszczędzisz pieniądze.

Jesteś na etapie poszukiwania nieruchomości i nie wiesz jak się tym zająć. Chcesz budować dom i nie wiesz ile to będzie Cię kosztowało. Zastanawiasz się nad remontem. Szukasz nieruchomości inwestycyjnej na wynajem, chcesz kupić i sprzedać – umów się na spotkanie na pewno Ci pomogę.

Pomagam w:

  • wykonanie kosztorysu remontu mieszkania,
  • przygotowanie kosztorysu na budowę domu,
  • zrobienie wyceny nieruchomości,
  • sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,

Blogowe nowości

- sprawdź, przeczytaj -

[adl-post-slider id=37]