O mnie

Łukasz Maćkowski – ekspert finansowy, doradca finansowy Gorzów Wielkopolski

Zajmuję się całym procesem otrzymania kredytu. Przygotowuję wnioski i potrzebną dokumentacje, pomagam w przygotowaniu kosztorysu budowy lub remontu, kontaktuję się z rzeczoznawcą majątkowym, notariuszem, projektantem, kierownikiem budowy, towarzystwem ubezpieczeniowym, Wydziałem Ksiąg Wieczystych. Dla osób, które dopiero planują zaciągnąć kredyt oceniam zdolność kredytową, uporządkowuje finanse pod kątem zobowiązań, które negatywnie wpływają na wiarygodność, pomagam w czyszczeniu BIK.

Moi klienci otrzymują poradę także po wypłacie kredytu i pomoc w odzyskaniu prowizji i ubezpieczenia w wyniku wcześniejszej spłacenie kredytu. Pomagam w kwestiach zabezpieczenia kredytu, aby był bezpiecznym dla gospodarstwa domowego.

W swojej pracy stawiam na jakość i zaangażowanie.  Pomagam przejść przez cały proces uzyskania kredytu w sposób najbardziej komfortowy. Stały kontakt i rzetelność są podstawą w mojej codziennej pracy.

Klient nie ponosi kosztów mojej pracy. To bank wynagradza mnie za przeprocesowanie wniosku.

Na co dzień działam w Gorzowie i okolicach. Osoby zainteresowane uzyskanie kredytu zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania.

Mogą Państwo otrzymać kredyt: hipoteczny, budowlany, konsolidacyjny, mieszkaniowy, refinansowy, gotówkowy, leasing, firmowy.

Jako Ekspert finansowy, dawniej doradca finansowy, pracuję od 2007 roku.

Blogowe nowości

- sprawdź, przeczytaj -

[adl-post-slider id=37]